4 tipy, proč kabelka Desigual nesmí chybět ve vašem šatníku

 

Milujete zábavu bez konvencí?

Kabelka Desigual je přesně to, co hledáte.

Španělská značka doslova boří mýty o jednoduchém designu a dává prostor barvám a zdobným prvkům.

Španělé jsou velmi horkokrevní, milují tanec a zábavu a přesně taková je kabelka Desigual.

Proč byste si ji měla pořídit? Dáme vám pár tipů, které vám Desigual kabelky více přiblíží.


Kabelka Desigual – historie značky

Historie značky Desigual se píše od roku 1984. Tehdy se teprve čtyřiadvacetiletý Thomas Mayer rozhodl vytvořit kolekci oděvů, které bude vynikat na první pohled. Lidé toužili po nekonveční módě, která bude hýřit španělským temperamentem. Úspěchy se dostavily poměrně rychle. Značka nezůstala pouze u oblečení, ale brzy se zaměřila také na doplňky. Netrvalo dlouho a světlo světa spatřila první kabelka Desigual. Všechny produkty Desigual se vyrábí přímo ve Španělsku, což je nejen chytrým reklamním trikem, ale také velice praktické. Ve Španělsku je totiž vysoká nezaměstnanost.


1) Kabelka Desigual – i v černé to jde

Každá kabelka Desigual zaujme na první pohled svým propracovaným designem. Nečekejte žádnou kůži ani podobný drahý materiál. Desigual kabelky jsou nejčastěji ušité z kvalitní textilie – polyesteru. Nekonečně mnoho tvarů, barev a zajímavých variací. Ovšem ani elegantní černá barva v sortimentu této značky nechybí. Zaujala nás například kabelka Florida Emma Negro. Přední strana je oživena ornamentálním vzorem.


Desigual Kabelka Florida Emma Negro 61X50N0 2000


.


.


Kabelka Florida Emma Negro


.


.


2) Cross body kabelky Desigual – komfort pro každého

Značka Desigual přináší elegantní, veselé i sportovní modely. Velmi oblíbené jsou cross body kabelky, které vám udělají perfektní službu, když potřebujete mít volné ruce. Ocení je především maminky s malými dětmi i mladé slečny, jež chtějí být stylové. Desigual kabelky vynikají nejen dokonalým designem, ale jsou mimořádně praktické. Disponují několika kapsami, mají nastavitelný popruh a dostatek prostoru na všechny drobnosti, které tak nutně potřebujete.


Desigual Crossbody kabelka Bandolera Stroker Blanco 61X50B3 1000


.


Podívejte se na kabelku Cross body


.


.


.


3) Romantika – do ruky i přes rameno

Hledáte stylovou kabelku, kterou lze nosit přes rameno i do ruky. Romantická růžová působí skutečně perfektně, na přední straně nechybí kovový název značky. Například kabelka Emma Florida zaujme na první pohled.


Desigual Kabelka Florida Emma Purpura 61X50N0 3052


.


.


Podívejte se na kabelku Emma Purpura


.


.


4) Zajímavost o značce

Ještě stále nejste rozhodnutá, zda si kabelku Desigual pořídit? Pak vězte, že této značce se přezdívá „druhá Zara“ a její popularita stále stoupá. Značka často spolupracuje se světovými módními ikonami a přináší speciální kolekce. Velmi úspěšná řada vznikla ve spolupráci s cirkusem Cirque du Soleil a jde o velmi originální design inspirovaný tímto cirkusem.

Udělejte radost sobě nebo svým blízkým a prohlédněte si pestrou nabídku Desigual. Kabelky Desigual si zkrátka zamilujete, buďte jiná, buďte svá!

Úvodní foto:

adweek.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *