Boutique hotel Praha


Boutique hotel Praha vám nabídne vše, co potřebujete

Hledáte ubytování v Praze, místo pro svatební hostinu, konferenční prostory nebo jen příjemnou restauraci? To vše nabízí nově zrekonstruovaný


Absolutum Boutique hotel Praha


, který se nachází v blízkosti stanice metra C Holešovice v klidnější pražské čtvrti. Je zde výtečnárestaurace Holešovice, kde si můžete pochutnat na dobrém jídle nebo uspořádat větší oslavu. Zároveň jde o

oblíbený konferenční hotel v Praze

s výbornou dopravní dostupností. V hotelu navíc můžete využít

wellness služby.

Pojďme si této moderní hotel s perfektním zázemím představit blíže.


Boutique hotel Praha


Navštivte originální Boutique hotel Praha

Hotelů je v Praze celá řada. Najít však takový, který bude nabízet komplexní služby a skvělou dopravní dostupnost, může být někdy oříšek.

Hotel Absolutum

se snaží odlišovat od ostatních komplexností služeb, které svým hostům přináší i skvělou polohou. Zkrátka nabídnout maximální komfort se vším všudy. Hotel před časem prošel rekonstrukcí, je velmi originálně a stylově zařízený.

Hlavním heslem je útulnost a funkčnost.

Hosté se zde cítí jako doma. Čtyřhvězdičkový hotel disponuje

32 příjemně zařízenými pokoji

včetně dvou apartmánů. Samozřejmostí je prostorné parkoviště a WiFi zdarma.


Snímek obrazovky 2016-05-02 v 11.22.15

Co vše Boutique hotel Praha nabízí? Kromě výtečné restaurace mohou hosté využít

wellness služeb

. Hned v přízemí hotelu se můžete přesunout do relaxační místnosti a dopřát si finskou saunu, masáž, vířivou vanu nebo se opálit v soláriu. Wellness procedury jsou příjemným zpestřením každé dovolené. Byla by škoda si je odepřít.


Příjemné posezení nabízí restaurace Holešovice

Součástí hotelu Absolutum jeFresh restaurant Salut, ve kterém hosté nachází příjemné posezení v útulně zařízeném prostředí. Nechybí zde stylový krb s pohodlnými koženými židlemi a také akvárium s rybičkami.

Hlavním cílem je, aby se zde hosté cítili jako doma.

Tyto prostory jsou jako stvořené pro konání svatebních hostin, oslav narozenin a výročí nebo jen posezení s přáteli u dobrého vína. Šéfkuchaři připravují opravdové pochoutky z české i mezinárodní kuchyně, aby si každý mohl objednat přesně to, na co má chuť. Zažijete tak opravdu jedinečný gastronomický zážitek.


Stylový Fresh Restaurant Salut


Bankety, školení, porady i svatební hostiny zajistí konferenční hotel v Praze

Potřebujete vhodné zázemí pro konference, školení či bankety? Využijte moderně zařízených prostorů, které nabízíkonferenční hotel v Praze Holešovicích. Jistě oceníte výbornou dopravní dostupnost.

Konferenční prostory jsou součástí hotelu Absolutum

, ve kterém nechybí výtečná restaurace a dokonalé zázemí včetně parkoviště a WiFi. Konferenční prostor disponuje kapacitou až 80 míst, menší salonek je vhodný pro maximální počet 30 osob. V případě potřeby lze tyto místnosti propojit. Využijte kvalitního zázemí v blízkosti centra, jen pár metrů od metra.

Na Boutique hotel Praha se můžete spolehnout.


Konferenční prostory v Praze, konference Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *