čas 17:44 datum 16/06/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Zdravá lahev
Domů / Zdraví / Zdravá lahev ReTap

Zdravá lahev ReTap

Většina nápojů chutná skvěle ze skla. Na tom bychom se mohli shodnout, co myslíte? Možná už si představujete skleničku vína či vychlazené pivo. Pokud však vynecháme alkoholické nápoje, napadá vás něco? Co byste řekli na prachobyčejnou vodu? Podle mě ze skla voda chutná nejlépe. Jak ale pít vodu ze skla v dnešní době?

Zdravá lahev

Rádi bychom vám představili produkt ReTap – zdravá lahev

Jedná se o skleněnou lahev s borosilikátového skla, kterou si snadno zamilujete. Tato zdravá lahev vznikla jako nápad v Dánsku, kde jim myšlenka na hromady plastových lahví, které se denně jednorázově použijí a pak vyhodí, přišla nelogická. A tak se s tím rozhodli něco udělat a vytvořili zdravou lahev ReTap.

Zdravá lahev ReTap

Jednorázové použití PET lahví je naprosto nesmyslné. Každý rok se vyhodí tolik plastových lahví, že kdybychom je postavili jednu na druhou, tak se dostaneme až na Měsíc. Nehledě na to, že když se plastová lahev zahřeje, může uvolňovat do vody nebezpečné toxiny. A takovou vodu pít přeci nechcete.

250x250-heroes.png
250x250-lahve.gif

 

Kohoutek s vodou máme doma každý a kvalita vody je v ČR na velmi dobré úrovni. Kdo jste byl třeba ve Francii, Belgii nebo Španělsku – tak musíte uznat, že naše voda chutná skvěle (potvrzeno i mikrobiologickými testy, nejen mými vytříbenými chuťovými buňkami). Proč si tedy kupovat vodu v PET lahvích, když nám nádherně vystačí jedna zdravá lahev?

Jaké jsou přínosy, pokud zvolíte produkt od ReTap – zdravá láhev 

  • Ušetříte peníze za balenou vodu
  • Nebudou vás bolet záda, když budete tahat ty těžká balení
  • Méně PET lahví, které použijeme jen jednou
  • Kvalitní pitný režim
  • Pomoc přírodě
  • Zaručeně zaujmete kolegy a kamarády touto skvělou skleněnou lahví

 Podívejte se na video.

Zdravou lahev můžete dát s klidem do myčky, mikrovlnky a nemusíte se bát, že by se vám rozbila – zdravá láhev ReTap je velmi odolná. Ne, že s nimi pak budete machrovat jako pan Donutil v Pelíškách! „A skláři nebudou mít co žrát.“

Zdravá lahev ReTap myčka
Můžete ji dát nejen myčky
Zdravá lahev ReTap
ale také do mikrovlnky

 

Borosilikátové sklo, ze kterého je tato zdravá láhev vyrobená, je naprosto unikátní. Je odolné teplu i většině pádů. Na rozdíl od skla je pevnější, ale přesto je lehčí.

Zdravá lahev je k zakoupení na webových stránkách econea.cz. Můžete si vybrat z různých velikostí: 0,3l 0,5l nebo 0,8l. V nabídce také mají různě barevná víčka, která výborně těsní a dodají vaší lahvi šmrnc.

Zdravá lahev

Pokud se vám zdravá lahev zalíbila a chtěli byste si ji koupit, máte na ni DOŽIVOTNÍ ZÁRUKU. Pokud by vám praskla (dokonce i vlastní chybou), výrobce garantuje výměnu. Výrobky si můžete prohlédnout v eshopu Econea.

468x60-lahve.gif

Zdroj videa a fotografií: Retap Glass Water Bottle: youtube.com

Autor: Markéta

Markéta ráda píše články, které lidem pomohou usnadnit život. Baví ji příroda, vaření a domácí výroba věcí. Pro více článků od Markéty - klikněte na ikonu domečku.

Zkuste například

Ricinový olej semena skočec

Ricinový olej pro vaši krásu a zdraví

Dáváte přednost přírodním kosmetickým přípravkům, které jsou maximálně šetrné? Ricinový olej vám pomůže nejen s vnější …