čas 18:16 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Volný čas / Netradiční dárek z Lískového Oříšku

Netradiční dárek z Lískového Oříšku

Báječné překvapení jako dárek

Kolikrát už jste přemýšleli nad tím, čím udělat někomu radost? Jaký dárek by byl ideální? Hodněkrát se mně také stalo, že jsem nemohla být v ten den s danou osobou a popřát jí osobně. Tak jsem kolikrát přemýšlela, jaký dárek vybrat a jak ho vlastně doručit. Přináším vám tip na netradiční dárek, Lískový Oříšek. Měla jsem tu možnost ho sama vyzkoušet, a jak to dopadlo?

Jaký byl můj zážitek? Takhle to všechno začalo…

Tak si sedím doma u počítače a pracuji, když v tom zazvoní zvonek. Nikoho nečekám. Že prý mám zásilku, ale tu také nečekám, nic jsem si neobjednávala. Ale tak si nasadím tenisky a seběhnu dolů. No opravdu, balík pro mě, netřeba nic doplácet, tak to převezmu. Ale jsem v rozpacích, vůbec netuším, co by to mohlo být. Bylo to zabalené naprosto úžasně! Netradiční dárek, říkám si. Podívejte se sami.

Lískový oříšek - netradiční dárek

Někdo si na tom dal opravdu záležet. Krásná krabice, stužka i dopis.

Dárková služba - Lískový Oříšek

Všimli jste si té malé obálky? V ní jsem našla krásný vzkaz, který mně trošku poodhalil, kdo a proč mně toto báječné překvapení posílá. A nyní se již můžete podívat, co se vevnitř skrývalo. Dostala jsem originální látkovou tašku s barevnými sovičkami, zajímavé náušnice a do třetice něco pro štěstí – a rovnou čtyřlístek, který si sama vypěstuji.

Dárkový balíček plný překvapení

Součástí balení je také lískový oříšek, jelikož se tak jmenuje i celý projekt. Člověk pak má chuť ho vzít, zavřít oči, přát si přání a hodit za záda… stejně jako Popelka. Co vy na to, dopadne to dobře? 🙂

Byl to takový normální všední den. Jenže po tom, co jsem obdržela tento netradiční dárek – a jen tak pro radost, byl můj den o moc hezčí!

Zajímá vás, jak to funguje?

Pokud se rozhodnete někomu poděkovat za něco, co pro vás udělal – nebo třeba chcete někoho potěšit a poslat mu dárek k svátku či narozeninám, vřele doporučuji Lískový Oříšek. Na této stránce si můžete vybrat dárek, velikost a popis osoby, které dárek bude příslušet. Můžete si vybrat z elegantní dámy, sličné slečny, lázeňského šviháka nebo švarného jinocha. Napíšete také osobní vzkaz. Poté už vlastně vše necháte na Lískovém Oříšku. Ten za vás ve vybraný okamžik dárek předá obdarovanému a vy dostanete email s fotografií dárku.

Cílem je nejen překvapit někoho, ale také sebe, protože do poslední chvíle nevíte, co v balíčku bude!

Už jsem již jeden dárek také sama poslala, protože jsem chtěla ten skvělý pocit štěstí poslat dál. No a ten telefonát a to obejmutí, které pak po obdarování následovalo, bylo naprosto báječné!

Teď, když se nad tím zamýšlím, tak vlastně ani nevím, co bylo lepší, jestli obdarovávat nebo být obdarována. No musím se přiznat, že mě asi malinko více těšilo, že jsem udělala radost někomu jinému, protože se to tak nějak znásobilo tou jeho a mojí radostí. Kdo nevyzkoušel, asi nepochopí.

Pořiďte někomu netradiční dárek

Představte si, že v den narozenin příjdete ráno do práce, takový normální všední den, a po půl hodině vám zazvoní kurýr s překvapením! Je to zážitek.

A koho dnes obdarujete vy? Mrkněte na Lískový Oříšek “tečka” cz 🙂

Autor: Markéta

Markéta ráda píše články, které lidem pomohou usnadnit život. Baví ji příroda, vaření a domácí výroba věcí. Pro více článků od Markéty - klikněte na ikonu domečku.

Zkuste například

Vlastimil Vondruška historické detektivky

Vlastimil Vondruška a jeho historické detektivky

Vlastimil Vondruška je český historik, publicista a spisovatel. Jeho hlavní tvorbou jsou zejména historické detektivky. …