čas 17:33 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Bydlení / Když se rozhodnete pro betonový plot

Když se rozhodnete pro betonový plot

Když se rozhodnete pro betonový plot

Oplocení je důležité u každého samostatně stojícího domu, pomáhá vymezit váš soukromý prostor, ohraničit výběh vašeho mazlíčka a zachovat vám pocit soukromí. Samozřejmě i při výběru plotu se setkáte s nejrůznějšími předsudky. Například pod pojmem betonový plot si spousta lidí představí vysokou a mohutnou šedou stěnu neprostupnou a ponurou. Realita je však této představě skutečně na hony vzdálená.

Chcete-li okrasný plot

Moderní betonové ploty jsou detailně esteticky propracované. Když už jsme u designu, je třeba říci, že ploty z betonu nabízí mnoho různých dekorativních variant. Dlužno říct, že betonový plot nemusí být pouze nudně rovný. Plotové desky z betonu zakoupíte také tvarované do oblouku nebo můžete zvolit zdobnější variantu s designovou mřížkou či použít dekorativní dřevěné latě k zakončení plotu nebo proložení některých plotových dílců. Betonové ploty jsou zřídkakdy pouze hladké, většinou je jedna strana, nebo častěji už i obě strany, plotu opatřena různým dekorem. Mezi nejoblíbenější patří vzor štípaného či skládaného kamene a rovněž dekor cihliček.

Záleží také na barvě

Aby se plot dokonale hodil k vašemu domu, zajistí jeho barva. Betonový plot není pouze neforemná šedá hmota. Betonovéploty.net nabízí celou řadu barevných provedení betonových plotů, ze kterých si vybere skutečně každý. Velmi atraktivním řešením je oboustranný betonový plot, který je opatřen dekorativním designem z obou stran. Co se týká praktických vlastností, jsou betonové ploty velmi spolehlivé a trvanlivé. Díky konstrukci z vysoce kvalitního a stálého betonu vyztuženého ocelovými armaturami vydrží plot bez problémů sloužit za jakéhokoli počasí. Díky svým vlastnostem je betonový plot mimořádně odolný a jeho životnost je vskutku obdivuhodná. Nechte si i vy namontovat kolem vašeho domu betonový plot a užívejte si klid, soukromí a krásnou zahradu.

Zkuste například

dům na stromě

Dům na stromě ve vás opět probudí dětského ducha

Dům na stromě to není jenom dřevěná chatička, která se postaví vysoko nad zemí a …