čas 17:19 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Cestování / Jurys Inn Prague

Jurys Inn Prague

Jurys Inn Prague vám nabídne přátelské služby a moderní vybavení

Praha nabízí mnoho krásných historických míst, romantických zákoutí a výtečných restaurací. Je to město památek, kultury a zábavy. Na své si zde přijde skutečně každý. Co se týče ubytování, máte nespočet možností. Pokud míříte do Prahy za památkami a chcete bydlet poblíž centra, vyberte si Jurys Inn Prague a nebudete litovat.

Tento hotel má přímo ideální polohu a samozřejmě nabízí veškerý komfort, který si zasloužíte.

Užijte si dovolenou v Praze na maximum a vsaďte na skvělé ubytování. Tento hotel navíc oceníte i v případě konferencí, svateb nebo večírků. Nechte se inspirovat.

Využijte konferenční prostory Praha

Potřebujete zajistit konferenční prostory Praha a nevíte kde? Využijte Jurys Inn Prague, který se nachází v blízkosti metra v Sokolovské ulici a vyniká perfektní dopravní dostupností. K dispozici jsou zde prostory pro menší či středně velké konference a další firemní události (večírky, meetingy, školení). Tyto konferenční místnosti jsou perfektně vybaveny.

Jurys Inn Prague je moderně zařízený a zcela nekuřácký hotel, jehož zázemí vám poskytne vše, co potřebujete.

Najít vhodné místo pro konference a různé pracovní akce není vždy snadné. Je potřeba myslet nejen na prostorné místnosti a vybavení, ale také na dobrou dopravní dostupnost, a to jak autem, tak MHD. V areálu hotelu je dostatek parkovacích míst, navíc je zde k dispozici až 214 moderních a také prostorných pokojů. Samozřejmostí je Wi-Fi zdarma a také garáže.

Konferenční prostory Praha

Objevte stylové bistro v Praze

Ať už hledáte ubytování či konferenční místnosti, nebo si jen chcete posedět a pochutnat na dobré kávě, objevte stylové bistro v centru Prahy. Restaurace ve stylu bistra je velmi příjemně zařízena. Hosté se zde cítí jako doma. Můžete si dopřát občerstvení dle libosti a vybírat z celé řady teplých i studených nápojů a také ochutnat výbornou českou kuchyni. Po náročném výletu se jistě rádi posadíte a vstřebáte tak zážitky z uplynulého dne v příjemném prostředí. Jurys Inn Prague vám poskytne přesně to, co potřebujete.

Stylové bistro Praha

Jdete na pracovní schůzku a přemýšlíte, jakou restauraci zvolit? Vsaďte na jistotu. Jurys Inn Prague je dostatečně reprezentativní a zároveň vám poskytne klid na vaše jednání. Pozvěte svého obchodního partnera do stylové restaurace a zanechte tak lepší dojem.

Zkuste například

Boutique hotel Praha

Boutique hotel Praha

Boutique hotel Praha vám nabídne vše, co potřebujete Hledáte ubytování v Praze, místo pro svatební hostinu, …