čas 17:28 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Bydlení / Jak vybrat správná svítidla

Jak vybrat správná svítidla

Svítidla, svítidla a zase svítidla

V každém pokoji chcete za každých okolností dobře vidět, je proto důležité vybrat správná svítidla. Osvětlení je důležitou součástí každého interiéru, podle použití vyžaduje každá místnost trochu jiná svítidla. Žádné obavy, na trhu se setkáte s mnoha různými druhy svítidel. Moderní svítidla se vyrábí v rozmanitých tvarech, velikostech i barevných provedeních, stačí si jen vybrat ta pravá svítidla do vašeho interiéru.

Recept na ta pravá svítidla

Nejběžnějšími jsou centrální lustry, které většinou použijete téměř do každé místnosti, starají se totiž o dodání základního a dostatečného množství světla do každé místnosti. Tyto lustry seženete v nepřeberném množství provedení, tvarů, barev a také z rozmanitých materiálů, můžete si pořídit stropní svítidlo nebo závěsný lustr. Záleží potom na vašem vkusu, zda upřednostňujete raději moderní styl, rustikální vzhled nebo se spolehnete na klasiku.

Centrální lustr sice dodá místnosti základní osvětlení, na čtení to ale nebude, na to je třeba přidat doplňkové svítidlo ve formě stojací lampy, stolní lampičky nebo nástěnného svítidla. Svítidla patří mezi zboží, které si většina lidí nevybere pouze podle obrázku na internetu. Osvětlení je lepší vidět na vlastní oči. Firma Aulix, která je na trhu svítidel již zkušeným matadorem, nabízí možnost navštívit profesionální světelné studio Aulix v Dolních Břežanech u Prahy, kde si můžete prohlédnout více než 400 druhů svítidel a v klidu se rozhodnout, které se do vašeho interiéru nejlépe hodí.

Nevíte si rady?

Některá svítidla patří do celé kolekce, takže hledáte-li různé druhy svítidel se stejným designem, máte je mít. Váš interiér tak získá ucelený stylový vzhled. Potřebujete-li poradit, jste na správném místě, odborný příjemný personál vám s výběrem pomůže. Můžete si nechat také vypracovat originální a zároveň odborný návrh osvětlení vašeho interiéru tak, aby se hodil do vašeho bytu a navodil vám doma tu správnou světelnou pohodu a příjemnou atmosféru.

Zkuste například

dům na stromě

Dům na stromě ve vás opět probudí dětského ducha

Dům na stromě to není jenom dřevěná chatička, která se postaví vysoko nad zemí a …