čas 5:00 datum 20/05/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Volný čas / Grily Weber – proč jsou tak oblíbené?

Grily Weber – proč jsou tak oblíbené?

Grilování se stalo pro mnoho lidí oblíbenou gurmánskou a společenskou zábavou. První jarní dny přímo vybízí k tomu, abychom si něco dobrého ugrilovali.

Které grily jsou nejlepší a podle čeho se orientovat?

Mezi oblíbené značky patří grily Weber, ovšem možností je více. Grily Weber mohou mít různé vlastnosti i design. Moderní grilování je pohodlné, rychlé, snadné a nenáročné na prostor.

.
weber-300x250px-5a.jpg

Gril Weber na uhlí, plynový nebo elektrický, kterému dát přednost?

Vybrat vhodný gril není tak snadné, jak se může zdát. Pokud sháníte gril na zahradu, můžete zvolit prakticky jakýkoliv. Nejoblíbenější jsou klasické grily na uhlí, které vytváří tu neopakovatelnou vůni z grilování (bohužel také kouř). Jestliže upřednostňujete čistotu a komfort, můžete zvolit plynový nebo pak elektrický gril, jež lze využít také na balkóně.

Náš tip: Doporučujeme zaměřit se na grily Weber. Jde o americkou značku, která přináší grily nejvyšší kvality. Proč jsou tak oblíbené a žádané?

1) Osvědčená značka – gril Weber

Společnost Weber pochází z amerického Chicaga a čerpá ze svých letitých zkušeností. Značka byla založena v roce 1952, kdy George Stephen vynalezl svůj první kotlový gril.

A právě tento kotlový gril se stal doslova světovou ikonou grilování.

V současné době patří grily Weber mezi špičku ve své kategorii. Není divu, že firmu Weber se snaží ostatní výrobci často napodobovat. Zákazníci oceňují nejen kvalitu, ale také moderní design a nadčasovost. Grilování nikdy nebylo tak snadné.

2) Největší výběr – grily Weber

Značka Weber přináší pestrou škálu zahradních grilů od levnějších produktů až po moderní řady. Na své si přijde každý, ať už grilujete jen příležitostně, nebo se grilování stalo vaší pravidelnou zábavou. Vhodný gril najdou i opravdový fajnšmekři, kteří se nespokojí s málem. Grily Weber vás nadchnou svým širokým sortimentem a technologickou propracovaností.

3) Elektrické grily Weber

Elektrický gril Weber

Elektrický gril oceníte zejména tehdy, pokud chcete grilovat na balkóně či na terase. Výhody jsou jednoznačné, odpadá nepříjemný kouř, který nemusí být příjemný vašim sousedům, navíc elektrické grilování je stejně příjemné, jako to klasické. Elektrické grily jsou navíc skladné a snadno se obsluhují. Nutností je však přívod elektrického proudu. Tento gri vám zaručí zdravé grilování plné komfortu.

Elektrický gril Weber Q 1400 Stand

Náš tip: Elektrický gril můžete využít také v domácnosti. Je nabízen v různých barevných variacích, je to nejen skvělý pomocník, ale také vkusná dekorace.

4) Gril na dřevěné uhlí

Kotlový gril Weber na dřevěné uhlíJestliže dáváte přednost klasickému grilování, zvolte kotlový gril na dřevěné uhlí.

Nezapomenutelné zážitky s rodinou a přáteli s typickou vůní z grilování.

Tyto grily Weber se perfektně hodí na zahradu. Značka přináší elegantní grily, které poskytují maximální komfort a kulinářské zážitky s ohledem na bezpečnost. Mezi oblíbené grily Weber na dřevěné uhlí patří řady Original Kettle a Master-Touch, které ocení skuteční grilovací nadšenci.

Gril Weber Master-Touch GBS 57

5) Grily Weber plynové

Plynový gril WeberPlynové grily Weber jsou vhodné pro každého, kdo vyžaduje komfort. Jejich výhodou je téměř okamžitá připravenost ke grilování. Teplotu grilu a její rozmístění na jednotlivých částech grilu jednoduše nastavíte za pomoci otočných regulátorů.

Plynový gril Weber Spirit E-210

Náš tip na závěr: Na cesty doporučujeme přenosný gril Weber na dřevěné uhlí Go Anywhere, který funguje pomocí plynové kartuše. Tento typ je vysoce kvalitní a navíc skladný.

Přenosný gril Weber

Přenosný gril Weber Go Anywhere

Udělejte si letos radost a pořiďte si kvalitní gril Weber na zahradu, terasu nebo balkón. Grilování k jarnímu a letnímu období zkrátka patří. Navíc jde o zdravý typ stavování.

Zkuste například

Sportovní hodinky Suunto

3 věci, na které nezapomenout, když vybíráte sportovní hodinky

Sportovní hodinky pro ženy i muže představují samostatnou kategorii hodinek, na které jsou kladeny vysoké …