čas 19:32 datum 20/03/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Cestování / Fotografie norských fjordů z kajaku
Fotografie Norsko

Fotografie norských fjordů z kajaku

Přečtěte si příběh milovníka přírody a jízdy na kajaku, který světu představil dechberoucí fotografie pořízené při sjíždění norských fjordů.

Jmenuji se Tomasz Furmanek. Osobně bych se označil za kajakáře amatéra a dobrodružného fotografa. Fotit z kajaku jsem začal asi před 3 lety. Cílem mých fotografií je zachytit krásu a rovnováhu přírody fjordů a jezer, zejména v oblasti Norska. Zároveň bych rád motivoval i další lidi k návštěvě některých z těchto odlehlých míst a ukázal jim radost z jízdy na kajaku.

Většina mých fotografií byla pořízena v příznivých povětrnostních podmínkách, kdy jsem byl obklopen sklovitě stojatou vodou. Právě odrazy a zrcadlení na vodní hladině představují rovnováhu a klid mezi mnou a přírodou.

Rád bych svými snímky vyvolal minimálně podobný pocit i v ostatních. Pocit propojení s krajinou, který na kajaku prožívám. Doufám, že mé fotografie probudí touhu po objevování těchto úžasných míst alespoň v některém z vás.

Styggevatnet

Jízdě na kajaku je nejen dokonalý prostředek jak splynout s přírodou, ale zároveň skvělý způsob jak se dostat na místa, která jsou jinými prostředky těžko přístupná. Z fotografií je zřejmé, že do oblastí, kterými projíždím, se může vydat i kajakář amatér.

Většina mých snímků byla pořízena buď GoPro kamerou či kompaktním fotoaparátem Sony. Zřídka kdy používám digitální zrcadlovku. Kladu totiž větší důraz na kompozici a vystižení daného momentu než technickou kvalitu. Užijte si fotografie norských fjordů.

Zima v Nærøyfjorden

Fotografie Norsko

Lofoty

Fotografie Norsko

Půlnoční slunce v  Reinefjordenu

Fotografie Norsko

Pláž Bunes

Fotografie Norsko

Nærøyfjord

Nærøyfjord

Kjerkfjorden

Kjerkfjorden

Hjørundfjorden

Fotografie Norsko

Aurlandsfjord

Fotografie Norsko

Styggevatnet – ledovec

Fotografie Norsko

Zdroj a foto: Tomasz Furmanekborepanda.com

Zkuste například

Accor hotels

Accor hotels – ubytování šité na míru pro každého

Accor hotels – ubytování šité na míru pro každého Chystáte se na výlet do Prahy a …