čas 17:20 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Cestování / Boutique hotel Praha

Boutique hotel Praha

Boutique hotel Praha vám nabídne vše, co potřebujete

Hledáte ubytování v Praze, místo pro svatební hostinu, konferenční prostory nebo jen příjemnou restauraci? To vše nabízí nově zrekonstruovaný Absolutum Boutique hotel Praha, který se nachází v blízkosti stanice metra C Holešovice v klidnější pražské čtvrti. Je zde výtečná restaurace Holešovice, kde si můžete pochutnat na dobrém jídle nebo uspořádat větší oslavu. Zároveň jde o oblíbený konferenční hotel v Praze s výbornou dopravní dostupností. V hotelu navíc můžete využít wellness služby. Pojďme si této moderní hotel s perfektním zázemím představit blíže.

Boutique hotel Praha

Navštivte originální Boutique hotel Praha

Hotelů je v Praze celá řada. Najít však takový, který bude nabízet komplexní služby a skvělou dopravní dostupnost, může být někdy oříšek. Hotel Absolutum se snaží odlišovat od ostatních komplexností služeb, které svým hostům přináší i skvělou polohou. Zkrátka nabídnout maximální komfort se vším všudy. Hotel před časem prošel rekonstrukcí, je velmi originálně a stylově zařízený.

Hlavním heslem je útulnost a funkčnost.

Hosté se zde cítí jako doma. Čtyřhvězdičkový hotel disponuje 32 příjemně zařízenými pokoji včetně dvou apartmánů. Samozřejmostí je prostorné parkoviště a WiFi zdarma.

Snímek obrazovky 2016-05-02 v 11.22.15

Co vše Boutique hotel Praha nabízí? Kromě výtečné restaurace mohou hosté využít wellness služeb. Hned v přízemí hotelu se můžete přesunout do relaxační místnosti a dopřát si finskou saunu, masáž, vířivou vanu nebo se opálit v soláriu. Wellness procedury jsou příjemným zpestřením každé dovolené. Byla by škoda si je odepřít.

Příjemné posezení nabízí restaurace Holešovice

Součástí hotelu Absolutum je Fresh restaurant Salut, ve kterém hosté nachází příjemné posezení v útulně zařízeném prostředí. Nechybí zde stylový krb s pohodlnými koženými židlemi a také akvárium s rybičkami.

Hlavním cílem je, aby se zde hosté cítili jako doma.

Tyto prostory jsou jako stvořené pro konání svatebních hostin, oslav narozenin a výročí nebo jen posezení s přáteli u dobrého vína. Šéfkuchaři připravují opravdové pochoutky z české i mezinárodní kuchyně, aby si každý mohl objednat přesně to, na co má chuť. Zažijete tak opravdu jedinečný gastronomický zážitek.

Stylový Fresh Restaurant Salut

Bankety, školení, porady i svatební hostiny zajistí konferenční hotel v Praze

Potřebujete vhodné zázemí pro konference, školení či bankety? Využijte moderně zařízených prostorů, které nabízí konferenční hotel v Praze Holešovicích. Jistě oceníte výbornou dopravní dostupnost. Konferenční prostory jsou součástí hotelu Absolutum, ve kterém nechybí výtečná restaurace a dokonalé zázemí včetně parkoviště a WiFi. Konferenční prostor disponuje kapacitou až 80 míst, menší salonek je vhodný pro maximální počet 30 osob. V případě potřeby lze tyto místnosti propojit. Využijte kvalitního zázemí v blízkosti centra, jen pár metrů od metra. Na Boutique hotel Praha se můžete spolehnout.

Konferenční prostory v Praze, konference Praha

Zkuste například

Accor hotels

Accor hotels – ubytování šité na míru pro každého

Accor hotels – ubytování šité na míru pro každého Chystáte se na výlet do Prahy a …