čas 17:21 datum 18/07/2019
aurora travel agentSecret Recipebest pot racksFreelancer KonokBest Freelancer in Bangladesh
Domů / Volný čas / 3 věci, na které nezapomenout, když vybíráte sportovní hodinky
Sportovní hodinky Suunto

3 věci, na které nezapomenout, když vybíráte sportovní hodinky

Sportovní hodinky pro ženy i muže představují samostatnou kategorii hodinek, na které jsou kladeny vysoké nároky. Byly vyvinuty především k tomu, abychom je mohli používat v extrémních podmínkách. Jsou určeny pro vrcholové i rekreační sportovce. Vždy záleží především na tom, k jakému účelu budou sportovní hodinky sloužit a jak často je budete využívat.


1) Sportovní hodinky – bez těchto funkcí se neobejdete

Aby vám sportovní hodinky dobře posloužily, měly by být vybaveny důležitými funkcemi. Právě na funkčnost a odolnost je kladen největší důraz. Všechny sportovní hodinky musí být voděodolné. Samozřejmě i v tomto směru existuje několik stupňů odolnosti vůči vodě, plavecké hodinky můžete namáčet neomezeně, hodinky na běhání odolají dešti a potu, ale ne všechny modely lze ponořit do hloubky.

V současné době se často setkáváme s hodinkami, které jsou konstruovány podle druhu určitého sportu.

Zmiňme například hodinky pro golfové nadšence, které dokonce napomáhají správnému odpalu. Mezi špičkové výrobce sportovních hodinek patří značky Suunto, Tissot, Casio, Polar či Timex. Tyto dámské hodinky Suunto v krásném designu zaujmou každou ženu. Samozřejmostí musí být datumovka a stopky. Moderní sportovní hodinky v sobě často ukrývají také kompas, výškoměr a hloubkoměr.

Suunto M2 Fuchsia

 

Suunto M2 Fuchsia

 

 

.

2) Sportovní hodinky musí být odolné

Výrobci sportovních hodinek opatřují své modely kovovými nebo plastovými pouzdry, která jsou lehká a odolná. Důraz je kladen také na to, aby byly sportovní hodinky antialergické a dobře těsnily. Samostatnou skupinu tvoří chronografy, které dokážou měřit čas obdobně jako stopky. Ciferník je opatřen minerálním, safírovým nebo plastovým sklíčkem, které je odolné vůči poškrábání a rozbití.

3) Sportovní hodinky – design

Co se týče designu, sportovní hodinky mohou být různé, od luxusních po jednoduché modely. Do sportovních hodinek řadíme také fitness náramky a sporttestery.

Sportovní hodinky dnes nekupují pouze aktivní lidé, ale také ti, kteří si potrpí na kvalitní, odolné a originální modely.

Při sportu jistě oceníte fitness náramek Activo Black. Jde o dokonalého pomocníka, díky kterému můžete dosáhnout lepší výkonnosti. Dokáže monitorovat jak vaše pohybové aktivity, tak kvalitu spánku.

Sigma Fitness n�ramek Activo Black

 

Sigma Activo Black

 

.

Sporttestery jsou náramkové hodinky spojené bezdrátově s hrudním pásem. Tento pás vysílá informace o vaší tepové frekvenci do hodinek. Pokud chcete spálit kalorie, je důležité zaměřit se na správnou tepovou frekvenci, kterou vám sporttester pomůže ohlídat. Vsaďte na sporttestery Sigma s dobrým poměrem cena – výkon. Například tento model je nejen praktický, ale také skvěle vypadá http://www.hodinky.cz/sigma-sporttester-pc-3-11-pink.html.

Sigma Sporttester PC 3.11 Pink

 

Sigma sporttester Pink

Zkuste například

Vlastimil Vondruška historické detektivky

Vlastimil Vondruška a jeho historické detektivky

Vlastimil Vondruška je český historik, publicista a spisovatel. Jeho hlavní tvorbou jsou zejména historické detektivky. …